Оля Полякова зробила щеплення від смертельної хвороби

92
Оля Полякова зробила щеплення від смертельної хвороби - today.ua

Українська співачка та актриса Оля Полякова опублікувала в Instagram тривожний пост, в якому розповіла, що один із членів її творчої команди захворів на кір. Зірка вже зробила собі щеплення проти цього захворювання і порадила своїм підписникам, що потрібно робити в першу чергу після контакту зі збудником хвороби.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Обережно КІР! Дивитися всім! Важливо! Протягом 72 годин після контакту з хворим!

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

“У моєму гастрольному колективі — кір. Одна дівчинка захворіла і ми всі 8 березня контактували з нею. Розповідаю, що потрібно робити. Всі, у кого було два щеплення в дитинстві, але кому вже виповнилося 30 років, протягом 72 годин повинні зробити щеплення. Люди, яким немає 30 років, і вони не робили щеплення протягом 72 годин повинні вакцинуватися”, — сказала Полякова.

У коментарях до посту між підписниками співачки відразу ж виникла дискусія на тему щеплень. Одні почали звинувачувати Полякову в пропаганді небезпечних ін’єкцій, а ті, хто погоджується з доведеним ефектом вакцинації, стали на бік співачки.

“Розумніше здати аналіз на антитіла до кору, а не бігти ревакцинуватися! Зайве підтвердження, що це проплачена реклама! Або тупо Олю використовують…її страхи… знаєте скільки в світі болячок, від усіх не зробиш щеплення…зміцнюйте імунітет”, “Під час епідемії та спалаху кору навпаки – категорично не можна робити щеплення”, “Олю, Ви так розчарували багатьох Ваших шанувальників, мене в тому числі. Або хайпануть вирішили? Або Вам заплатили?”, “Спасибі за цінну інформацію!”, “Спасибі! Все чітко прояснили. Від лікаря такого не почуєш”, – написали фоловери.

Нагадаємо, 8 березня Оля Полякова презентувала кліп на пісню “Лед тронулся”, режисером якого виступив Алан Бадоєв. Одну із головних ролей у новій відеороботі співачки виконала її молодша дочка Аліса.

Today.ua повідомляв, що Аліна Гросу постала в новому кліпі “Дика” в образі спокусливої монахині.