Ольга Бузова виходить заміж: коли відбудеться церемонія і вся правда про вагітність співачки

Ольга Бузова, яка вже давно перебуває у стосунках з відомим російським блогером Давидом Манекеном, скоро вийде заміж. Про радісну подію співачка натякнула під час свого сольного концерту. Зірка прямо зі сцени заявила, що дякує своєму майбутньому чоловіку за те, що він дивиться всі її концерти і навіть приходить на виступи Олі. невдовзі було відзначено, що Давид дійсно був присутній на концерті Ольги Бузової.
Багато шанувальників вже почали гадати про подальшу долю зіркової пари і малювати радісну картинку, як Бузова йде під вінець, а згодом у молодят з'являється дитина. Багато фанатів навіть встигли припустити, що співачка виходить заміж по "зальоту".
Ольга Бузова виходить заміж: коли відбудеться церемонія і вся правда про вагітність співачки
Як би там не було, але шанувальники дуже чекають весілля Ольги Бузової, тим більше коли зірка зробила таку гучну заяву на всю країну. Залишається тільки дочекатися офіційної пропозиції руки і серця від Давида та обручки на пальці потенційної нареченої. Адже поки самої пропозиції не було.
Раніше ми повідомляли про те, що Ольга Бузова збирається підкорити "Євробачення-2020". Таку заяву вона зробила під час свого виступу.
Крім того, Ольга Бузова виставила у своєму блозі нове фото і написала про те, що вона просто обожнює свою роботу і те, чим займається. Зірка вірить, що підкорить світ своїм мега шоу "Під звуки поцілунків".

Ольга Бузова виходить заміж: коли відбудеться церемонія і вся правда про вагітність співачки - today.ua
ДЖЕРЕЛОreplyua.net