Олександр Педан розповів, як врятував життя незнайомій людині

45
Олександр Педан розповів, як врятував життя незнайомій людині - today.ua

Телеведучий і блогер Олександр Педан поділився реальною історією, яка сталася з ним зовсім нещодавно. Їдучи по дорозі, він врятував життя чоловікові, який застряг у палаючому автомобілі.

«Там уже були люди. Вони намагалися дістатися до кабіни, і я почав їм допомагати. Разом витягли чоловіка з палаючого авто. Так співпало, що на той момент я проходив курс «дайвера-рятувальника», і ми якраз закінчили теоретичну і повинні були почати практичну частину навчання. Тому я знав, як провести огляд потерпілого», – розповів телеведучий.

До приїзду «швидкої» Олександр Педан встиг надати першу медичну допомогу потерпілому, а той, у свою чергу, назвав телеведучого його ангелом-охоронцем і відмовився їхати в лікарню без його супроводу.

«Всю дорогу до “швидкої “він тримав мене за руку. Розповідав, що бачив смерть. Я запитав, на кого вона схожа. Той, перебуваючи в шоці, відповів, що на його дівчину. І я попросив чоловіка ніколи не розповідати їй про це, чи ні-коли»,- розповів Педан.

Телеведучий запевнив, що поїхав з лікарні тільки тоді, коли переконався, що з чоловіком все добре. І, до речі, потерпілий відразу не впізнав у ньому телеведучого, а тільки потім знайшов в соцмережі і подякував за порятунок.

Раніше повідомлялося, що телеведучий і шоумен Володимир Остапчук підірвав мережу пародією на провокаційний кліп Насті Каменських “Попа, як у Кім”.