Олег Ляшко назвав причину дефіциту вакцини від COVID-19: “З Україною обійшлися несправедливо“

Автор: Лобанова Єлизавета

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко вважає, що розвинені держави несправедливо поступили з Україною, позбавивши її вільного доступу до вакцини проти коронавіруса. Про це політик заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

Олег Ляшко назвав причину дефіциту вакцини від COVID-19: “З Україною обійшлися несправедливо“ - today.ua

Крім того, Ляшко зазначив, що з боку України не було вжито необхідних зусиль для забезпечення громадян вакциною. Він вважає, що влада повинна була вийти на зв'язок з фармацевтичними компаніями, підписати контракти і закупити необхідну кількість препарату для вакцинації своїх громадян і зберегти їх життя і здоров'я. Саме так вчинили інші країни.

Зокрема, Канада закупила вакцини втричі більше необхідного, те ж саме зробили в Німеччині і США, зазначає Олег Ляшко.

"Що стосується України, то наша країна через якісь світові фонди чекає подачки, подібно до країн третього світу. Ляшко вважає, що така ситуація "дуже несправедлива по відношенню до нашої країни і українців", - заявив Ляшко.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Політик вважає, що в світі з Україною не рахуються, так як роблять вакцину від коронавіруса доступною тільки для "обраних". А колективний імунітет виробляється, якщо вакциновано не менше 70% населення України.

"Багаті країни, країни так званого золотого мільярда, що вчиняють у такий спосіб, не розуміють, що епідемію не зупинити, вакцинувючи лише своїх громадян", - додав Ляшко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відомо, що 27 грудня країни Євросоюзу почали масову вакцинацію населення від коронавіруса. Першими щеплення виробника Pfizer отримають жителі Франції, Німеччини, Австрії, Іспанії, Чехії, Італії та Болгарії.

Як повідомлялося, для українців вакцина від коронавіруса стане доступною не раніше весни 2021 року. У черзі на вакцину Україна знаходиться приблизно на тих же позиціях, що і відсталі африканські країни. З якогось боку є плюси в тому, що на наших громадян не будуть першими випробовувати маловідому вакцину, адже про її побічні дії поки мало що відомо.