Окупований Донецьк завалений сміттям

748
Окупований Донецьк завалений сміттям - today.ua

Мешканці окупованого Донецька скаржаться на те, що з міста не вивозять сміття. Про це йдеться в сюжеті одного з сепаратистських телеканалів.

Зазначається, що окупаційній владі Донецька не вистачає техніки для вивезення сміття. Наразі адміністрація міста вже отримала понад тисячу скарг на неякісне прибирання і вивезення відходів. Таку кількість скарг “владою” міста було отримано всього за один місяць – з початку 2019 року року.

В “адміністрації” пояснюють, що причина складної ситуації з вивезенням сміття полягає у тому, що техніка вже застара. Крім того, за словами представників окупаційної влади, населення міста має борги за вивезення відходів.

“На лінії, в середньому, на добу виходить на 3-4 машини менше, ніж необхідно. Екологічна компанія “Громада” говорить, що це пов’язано з ремонтом техніки”, – заявив так званий начальник управління комунального обслуговування Руслан Дудников.

У сюжеті також говориться, що в цілому на території самопроголошеної ДНР за 2018 рік заборгованість населення перед підприємствами ЖКГ склала близько 500 млн російських рублів, при цьому 94 млн руб. припадають на Донецьк.

Нагадаємо, Донбас визнано найбільш замінованим районом у світі.

загрузка...