Майстри пральних машин зазначають, що при правильній експлуатації прання можна не тільки покращити якість прання білизни, але й продовжити термін придатності пральної машинки. Періодично вони пропонують проводити чищення за допомогою одного дешевого кухонного засобу.
Пральна машина - місце, в якому дуже швидко з'являється бруд, пліснява та неприємний запах. Звичайно, це пов'язано з неправильною експлуатацією. Дуже часто прання не дістають з машинки, не залишають відкриті дверцята для провітрювання, не промивають і не включають прання з метою миття машинки.
Однак існує простий спосіб миття прання, щоб потім не мучитися з відмиванням плісняви і не дивуватися, чому речі після прання мають затхлий запах.
Для цього знадобиться звичайнісінький оцет.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Деякі схиляються до спеціальних засобів, які можна знайти на полицях магазинів, але часто вони мають агресивні хімікати, якими потім дихаємо. Краще обрати екологічніший спосіб.
Для чищення потрібно взяти дві склянки оцту і налити прямо в барабан пральної машини, і ще півсклянки в контейнер для порошку. Ставимо прання при 90 градусах, після протираємо машинку, включаючи гумові прокладки, сухою ганчіркою і залишаємо на провітрювання барабан і відсік для порошку.
У такий спосіб рекомендується мити пралку раз на 3 місяці. А якщо частіше звичайного перуться дуже брудні речі, килимки з-під кішок і собак, взуття, то мити машинку потрібно раз на місяць.
Також важливо систематично чистити фільтр, який покривається не тільки накипом. Туди також забивається шерсть, папірці, монетки – загалом усе, що ви забули дістати з кишень.
Нагадаємо, ми розповідали, поява якоїсь комахи говорить про серйозні проблеми в будинку і що потрібно зробити.