ОБСЄ включила 24 росіян до складу спостерігачів на виборах президента України

1460
ОБСЄ включила 24 росіян до складу спостерігачів на виборах президента України - today.ua

Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ включило 24 росіянин до складу місії короткострокових спостерігачів на вибори президента України у 2019 році. Про це повідомив прес-секретар бюро Томас Раймер, повідомляють російські ЗМІ.

Зазначається, що список вже було направлено до Центральної виборчої комісії України.

“БДІПЛ щойно направило в Центральну виборчу комісію України список імен, запропонованих державами ОБСЄ для участі в якості короткострокових спостерігачів у місії БДІПЛ зі спостереження за президентськими виборами в Україні. У списку є імена 24 осіб, запропонованих Російською Федерацією в якості спостерігачів”, – зазначив Раймер.

Нагадаємо, 28 лютого 2019 року набув чинності закон про заборону допуску російських спостерігачів на вибори в Україні. Цим законом визначається, що офіційним спостерігачем від інших держав та міжнародних організацій не може бути людина, яка є громадянином (підданим) Росії, або ж особа, пропозиції по якій ініційовані або внесені РФ.

Також повідомлялось, що українські прикордонники не пускатимуть на територію країни так званих спостерігачів з Росії.

Прес-секретар Путіна, у свою чергу, заявив, що недопущення російських спостерігачів на вибори в Україні ще не означає, що РФ не визнає результатів волевиявлення українців. При цьому представник Кремля наголосив, що недопущення спостерігачів із Росії “знижує легітимність виборів” президента України.

загрузка...