“Обійдемося без “Океану Ельзи“: Росія вирішила жорстко покарати Вакарчука

Автор: Міхєєнко Наталія

У Росії скептично оцінили заклик музиканта і лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука карати українських політиків за несанкціоновані переговори з РФ. Нагадаємо, Святослав Вакарчук запропонував карати «переговорників» з Росією, не уповноважених на це державою, позбавленням волі на строк до 15 років.

“Обійдемося без “Океану Ельзи“: Росія вирішила жорстко покарати Вакарчука - today.ua

Голова комісії Ради Федерації РФ з інформаційної політики Олексій Пушков вважає, що позиція Вакарчука поставила хрест на його поїздках і гастролях у Росії.

"Соліст української групи "Океан Ельзи" закликав саджати у в'язницю за "несанкціоновані переговори" з Росією. З урахуванням його позиції буде правильним заборонити йому в'їзд в Росію — нехай співає хоч на Індійському, хоч на Тихому океані, але не у нас. Обійдемося без Вакарчука і без "Ельзи", — заявив Пушков.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, навесні Юрій Бойко та Віктор Медведчук вирушили до Москви, де на зустрічі з російським прем'єром Дмитром Медведєвим обговорювали питання транзиту газу в Європу і зниження ціни на блакитне паливо для України. У червні Медведчуку і Бойко в повторному візиті компанію склав народний депутат Вадим Рабинович. Вони провели спільну зустріч з тим же Медведєвим в офісі партії Путіна "Єдина Росія".

Популярні зараз

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Новий законопроект про мобілізацію: у Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ

Раніше  партія Святослава Вакарчука “Голос” має намір внести зміни до закону “Про очищення влади” (про люстрацію).