Новий рік-2020: в яку суму обійдеться ялинка

Автор: Міхєєнко Наталія

З 15 до 31 грудня 2019 року у всіх районах Києва лісгоспи з різних областей будуть продавати живі ялинки та сосни. Ціна за погонний метр новорічних ялинок варіюється в діапазоні 150 - 250 гривень. Сосна висотою до 2 метрів може коштувати від 500 гривень.

Новий рік-2020: в яку суму обійдеться ялинка - today.ua

У столичному департаменті промисловості і розвитку підприємництва повідомили, що території ялинкових базарів захистять і святково прикрасять. Хвойні дерева можна буде придбати і в торгових центрах, і на ринках.

Всі дерева будуть чипированы (в чіпі міститься інформація про походження дерева), забезпечені екологічним паспортом, сертифікатом лісництва та накладною для перевезення товару. Якщо вам попалася нелегальна ялинка, то інформація про неї відсутня.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також за допомогою програми для Android yalynka.info, яку можна безкоштовно встановити в Google Play Market, покупець зможе перевірити походження новорічного деревця. Тут потрібно вводити лише цифровий номер, без серії.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

У Державному агентстві лісових ресурсів попередили, що незаконна вирубка ялинок в Україні буде каратися в залежності від ступеня завданої шкоди. Максимальний штраф за незаконну вирубку новорічних дерев складе близько 34 тисяч гривень (за вирубку ялинок та сосен в заповідниках). За вирубку молодих ялинок чи сосен порушників будуть штрафувати мінімум на 498 гривень. Якщо було зрізано зріле дерево — штраф збільшиться до 878 гривень.