Нова глава Міносвіти анонсувала підвищення зарплат вчителям

Міністр освіти і науки Анна Новосад повідомила, що в основні плани міністерства входить підвищення рівня заробітної плати для педагогів з мінімальними доходами, до такої категорії належать молоді викладачі та майстри виробничого навчання. В даний час, за словами Новосад, Міністерство освіти та Міністерство фінансів працюють над методами, як можна змінити систему оплати праці викладачів, що дозволить їм отримувати більшу зарплату.

Нова глава Міносвіти анонсувала підвищення зарплат вчителям - today.ua

Вона також зазначила, що є категорія викладачів, які зараз отримують менше всіх. Це стосується в першу чергу вихователів дитячих садків. Тому буде переглядатися тарифна сітка вчителів, яка дозволить зробити "адекватний" оклад заробітної плати.

Нагадаємо, міністр освіти і науки Анна Новосад, яка раніше запропонувала прибрати з підручників інформацію про дружбу з Росією, попередила, що систему державного фінансування ВНЗ в Україні чекають зміни. Необхідність реформування системи вищої освіти в Україні Анна Новосад аргументує тим, що в даний час держава не може планувати, скільки і в яких напрямках знадобиться фахівців через 5-6 років.

Раніше Анна Новосад зявила, що в бюджеті немає 45 мільярдів гривень на підвищення зарплати педагогам. За словами Ганни Новосад, на виконання постанови про підвищення зарплат на 20-70%, яке прийняв Кабмін Порошенко, необхідно додатково 45 мільярдів гривень.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua