“Ніхто не пропонував допомогу і не цікавився станом здоров'я“: сплили нові деталі ДТП за участі тещі Притули

Сім'я тещі українського шоумена і члена партії "Голос" Сергія Притули Лілії Сопельник навіть не поцікавилась станом здоров'я матері і дитини, на яких теща Притули скоїла наїзд. Про це з посиланням на адвоката потерпілих повідомляють українські ЗМІ.

“Ніхто не пропонував допомогу і не цікавився станом здоров'я“: сплили нові деталі ДТП за участі тещі Притули - today.ua

Також зазначається, що родина артиста не пропонувала постраждалим жодної фінансової допомоги на лікування.

"Винуватиця ДТП не цікавиться ні станом потерпілих, ні ходом лікування. Ніхто не пропонував допомогу", - розповів адвокат сім'ї потерпілих Юрій Сухов.

Більш того, вже стали поширюватися чутки, що у Лілії Сопельник міг статися напад, оскільки у неї ледь не хвороба Паркінсона.

"Зараз серед сусідів її родичі поширюють інформацію, що ногу схопила судома, і вона не могла її прибрати з педалі газу", - стверджує сусід Лілії Сопельник.

За словами автолюбителів, причиною наїзду могла стати неуважність. Швидше за все, вона просто переплутала передачі на автоматичній коробці - замість D перемкнула на R. Але чи так це, можна буде розібратися тільки шляхом експертиз.

"Ми вже написали клопотання про проведення низки експертиз. Але сьогодні ми жодного документа по ДТП не бачили. Навіть раптова судома не звільняє водія від відповідальності. Якщо у неї є захворювання, за яким вона категорично не повинна сідати за кермо, а вона сіла, тоді вона ще й порушила ПДР, і в її діях була підвищена небезпека для оточуючих - це все одно, що сісти за кермо п'яним", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, 22 серпня в Дарницькому районі столиці жінка-водій за кермом кросовера Mazda у дворі будинку наїхала на маму з 9-річним сином. Інцидент стався за адресою Дніпровська набережна, 19-а. Постраждалі у ДТП були терміново доставлені до лікарні в дуже важкому стані. Виявилось, що за кермом авто була теща українського шоумена, актора і політика Сергія Притули.

ДЖЕРЕЛОvesti-ukr.com