“Не шукати нові обличчя“: українці просять залишити Супрун у новому уряді

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці запустили у соцмережах флешмоб #УлянувМіністри, таким чином вимагаючи залишити в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун в новому уряді на своїй посаді. Ініціатором флешмобу став СЕО і засновник рекрутингового агентства Lobby X і куратор TEDxKyiv Владислав Грезєв. Про свою ініціативу він повідомив на сторінці в Facebook.

“Не шукати нові обличчя“: українці просять залишити Супрун у новому уряді  - today.ua

Лідери думок, керівники громадських організацій, благодійних фондів і звичайні громадяни постять спільні фото з Супрун, перераховують досягнення міністра, пояснюють, чому хочуть бачити її в подальшому главою МОЗ. Народ наполягає "не шукати нові обличчя" на посаду, а призначити міністром охорони здоров'я в новому уряді саме Супрун.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="77473,77474,77475"]

Як повідомлялося, крісло в. о. міністра охорони здоров'я може зайняти засновник клініки "Борис" Михайло Радуцький. Він у свою чергу спростував ці чутки, зазначивши, що збирається займатися у Верховній Раді ревізією реформ Уляни Супрун, але міністром не стане.

Популярні зараз

Аномальна спека посилиться: стало відомо, коли в Україні знизиться температура повітря

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

В Україні стрімко дешевшає найпопулярніший овоч, але запасатися ним не варто: які ціни виставили на ринку

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Радуцький планує працювати в комітеті Ради з питань охорони здоров'я. До 1 вересня він пообіцяв надати аудит медичної реформи, реалізацію якої планують продовжувати. У разі запровадження державного медичного страхування він очікує, що український ринок стане цікавим для іноземних інвесторів.

Раніше повідомлялося, що Уляна Супрун розповіла про намір МОЗ зупинити видачу квот на продаж етилового спирту виробникам настоянок, щоб зупинити в Україні використання ліків як доступного "алкоголю".