Названо найпопулярніші електромобілі в світі у 2019 році

Автор: Максимов Віталій

У 2019 році найпопулярнішим електрокаром в світі стала Tesla Model 3 – було продано 300 815 штук цієї моделі. На другому і третьому місці по продажах серед електрокарів в 2019 році знаходяться китайські моделі - BAIC EU-Series і BYD Yuan/S2 EV.

Названо найпопулярніші електромобілі в світі у 2019 році - today.ua

Тільки на четвертому місці опинився Nissan LEAF, який раніше кілька років поспіль був найпопулярнішим електрокаром в світі. На п'ятому місці BMW 530e.

У лідерстві компанії Tesla в сегменті електромобілів немає нічого дивного. 2019 рік став для компанії Ілона Маска дуже успішним. 2020 рік для нього, судячи з усього, буде ще більш вдалим. Чому? Тому, що недавно в Китаї почалося серійне виробництво седана Model 3, а, як відомо, саме у Піднебесній зараз продають найбільше електрокарів в світі.

Tesla планує збільшити поставки своїх машин в Європу, де діють суворі норми за рівнем викидів шкідливих речовин і багато державних стимулів для «зелених» транспортних засобів.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Названо найпопулярніші електромобілі в світі у 2019 році

Немає нічого дивного і в популярності китайських автомобілів з електричною силовою установкою. У Китаї, як ми вже говорили, зараз продається більше всього електрокарів в світі. Цьому сприяють кілька обставин. Наприклад, там є державні та провінційні програми стимулювання покупок «зелених» машин.