Названо найпопулярніші електромобілі в світі у 2019 році

У 2019 році найпопулярнішим електрокаром в світі стала Tesla Model 3 – було продано 300 815 штук цієї моделі. На другому і третьому місці по продажах серед електрокарів в 2019 році знаходяться китайські моделі - BAIC EU-Series і BYD Yuan/S2 EV.

Названо найпопулярніші електромобілі в світі у 2019 році - today.ua

Тільки на четвертому місці опинився Nissan LEAF, який раніше кілька років поспіль був найпопулярнішим електрокаром в світі. На п'ятому місці BMW 530e.

У лідерстві компанії Tesla в сегменті електромобілів немає нічого дивного. 2019 рік став для компанії Ілона Маска дуже успішним. 2020 рік для нього, судячи з усього, буде ще більш вдалим. Чому? Тому, що недавно в Китаї почалося серійне виробництво седана Model 3, а, як відомо, саме у Піднебесній зараз продають найбільше електрокарів в світі.

Tesla планує збільшити поставки своїх машин в Європу, де діють суворі норми за рівнем викидів шкідливих речовин і багато державних стимулів для «зелених» транспортних засобів.

Названо найпопулярніші електромобілі в світі у 2019 році

Немає нічого дивного і в популярності китайських автомобілів з електричною силовою установкою. У Китаї, як ми вже говорили, зараз продається більше всього електрокарів в світі. Цьому сприяють кілька обставин. Наприклад, там є державні та провінційні програми стимулювання покупок «зелених» машин.

ДЖЕРЕЛОAutocentre.ua