Названо причину розпаду групи “Ленінград”

97
Названо причину розпаду групи "Ленінград" - today.ua

Лідер знаменитої російської групи «Ленінград» Сергій Шнуров вирішив розпустити колектив через насичений графік гастролей. Неможливо нескінченно працювати так, як це було, при такій інтенсивності концертного графіку будь-яка людина втомиться. Про це повідомив гітарист і прес-секретар групи “Ленінград” Дмитро Гугучкин.

“…Поки не відомо, що буде далі, але Сергій Шнуров людина енергійна, знайде, чим зайнятися. З групою я поки не обговорював рішення Сергія…” — сказав музикант Гугучкин.

Тим часом російський музикант і шоумен Стас Барецький, який 15 років тому виступав у складі російської групи «Ленінград», заявив, що рішення Сергія Шнурова розпустити колектив, безпосередньо пов’язане з його новою обраницею.

Шнуров і Барецький

За заявою шоумена, саме молода дружина підштовхнула Шнурова до думки розпустити «Ленінград». Барецький пояснив, що дружина, напевно, натякнула чоловікові, що виступати одному вигідніше і простіше, ніж возити з собою команду з 15-18 осіб. Саме ця думка, можливо, і стала вирішальним чинником у питанні закриття групи.

Нагадаємо, новою обраницею соліста групи «Ленінград» Сергія Шнурова стала 26-річна Ольга Абрамова, дочка багатого бізнесмена з Єкатеринбурга. 20 жовтня 2018 року пара таємно розписалася у Палаці одруження на Англійській набережній в Санкт-Петербурзі.

загрузка...