Названа найшкідливіша кава, яку багато хто вважає корисною для здоров'я

Автор: Леся Ловіцька

Кава для багатьох стала не просто напоєм, а цілим ранковим ритуалом. Названа найшкідливіша кава, яку багато хто вважає найкориснішими для здоров'я.

Названа найшкідливіша кава, яку багато хто вважає корисною для здоров'я - today.ua

Найшкідливіша кава

Люди у домашніх умовах часто готують каву в турці, френч-пресі або просто у чашці, і п'ють її прямо з кавовою гущею. Причому вважають, що це корисно для здоров'я. Проте дієтологи звернули увагу, що нефільтрований напій найшкідливіший. У ньому міститься у 30 разів більше холестерину, ніж у фільтрованому. Це створює сильне навантаження на серце.

Яка кава корисніша – мелена або розчинна

Кавомани іноді заварюють розчинний порошок, якщо немає можливості приготувати справжню каву. Такий напій шкідливіший за мелений, хоча економить час. Причому користь у ньому менше пропорційна наявності консервантів та різних добавок.

Справа в тому, що в процесі виробництва розчинної кави із зерен "витягують" майже всі корисні елементи, зокрема ефірні олії. Щоб склад розчинився в гарячій воді, його багато разів обробляють, прибираючи навіть залишки вітамінів.

Популярні зараз

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

У порошок для покращення смаку, запаху та виду можуть додавати ароматизатори, консерванти, барвники, стабілізатори, цукор та сухі вершки. У такому напої менше кофеїну, він стає шкідливим.

Якщо хочете отримати хоча б мінімальну користь від розчинної кави, не варто заливати окропом. Найкраще використовувати воду температурою близько 80-85 градусів.

Пам'ятайте про те, що будь-який напій з кофеїном шкодить здоров'ю людей із гастритом, хворобами нирок та серцево-судинної системи.

Найкорисніша кава

За підсумками численних досліджень стало відомо, що найкорисніша – це фільтр-кава. Це напій, який готується одноразовою протокою гарячої води через мелену каву, поміщену у фільтр. Вода проходить через порошок та екстрагує найкорисніші речовини. При цьому кавова гущава викидається. Такий напій готують у більшості хороших кав'ярень.

Названа найшкідливіша кава, яку багато хто вважає корисною для здоров'я

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У фільтр-каві зберігається максимальна користь кавових зерен, але немає шкідливого осаду. Фільтрована кава містить багато антиоксидантів і знижує ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

Раніше повідомлялося, як приготувати каву як у кав'ярні: смак покращить секретний інгредієнт.