Навчання в школах з 1 вересня: Шмигаль розповів, що зміниться з нового навчального року

Автор: Лобанова Єлизавета

Навчання в українських школах розпочнеться традиційно з 1 вересня, проте в освітньому процесі, у зв'язку з карантином, очікуються певні зміни. Ніхто не виключає можливість запровадження дистанційного навчання, якщо епідеміологічна ситуація в країні почне знову погіршуватися. Однак, в пріоритеті продовжити навчання дітей за партами, так як це було до карантину. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заспокоїв усіх батьків та учнів тим, що класичний освітній процес поки ніхто не відміняв.

Навчання в школах з 1 вересня: Шмигаль розповів, що зміниться з нового навчального року  - today.ua

"Можливість дистанційного навчання ми передбачаємо і працюємо над тим, щоб воно було більш якісним та повноцінним, давало можливість дітям у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно. Але це лише можливість", – заявив Шмигаль.

За словами глави уряду, у світі готуються до нової хвилі пандемії, тому і в Україні не виключають, що якщо таке станеться, то освіту школярі будуть отримувати дистанційно. Тому в уряді готують різні сценарії, щоб діти могли отримувати якісну та повноцінну освіту, незважаючи на карантин.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За здоров'ям дітей будуть стежити особливо ретельно. Масковий режим, постійна дезінфекція та дотримання дистанції... Шмигаль підкреслив, що освітній процес почнеться тільки за умови дотримання захисних заходів викладачів і дітей.

Популярні зараз

Війна в Україні: у відомстві Буданова визнали, що Україна не зможе виграти у РФ на полі бою

Тариф на електроенергію для населення зросте найближчим часом: в НБУ прогнозують його суттєве підвищення

Омолоджуючі зачіски для жінок за 50: стильні варіанти на прикладі зірок Голлівуду

У ЗСУ повідомили про плани росіян щодо захоплення Харкова та Сум

Раніше говорилося про те, що освіта в Україні з осені може стати "гібридною". Повністю на віддалене навчання дітей не переведуть, але можливо будуть задіяні як дистанційні, так і стаціонарні методики, щоб забезпечити навчальний процес.