Нацбанк спростить процедуру грошових переказів за кордон

104
Нацбанк спростить процедуру грошових переказів за кордон - today.ua
Фото:Zaxid.net

Національний банк України (НБУ) представив проекти постанов, які, в перспективі, знімуть частину обмежень на перекази коштів за кордон. Про це повідомили у прес-службі НБУ.

У планах Нацбанку спрощення процесу інвестування за кордон, а також умов переказу грошей. Зокрема, громадяни і компанії зможуть купувати акції іноземних компаній без необхідності отримання індивідуальної ліцензії НБУ. Але на час перехідного періоду буде встановлено електронний ліміт. Для операцій із використанням платіжних карт ліміт скасують.

Планується, що операції на суму до 150 тис. грн не потребуватимуть документального супроводу. Клієнти банку зможуть розраховуватися за валютні облігації внутрішньої державної позики як у гривні, так і у валюті, а усі необхідні процедури (купівля, продаж, конвертація валюти) виконувати через термінали.

НБУ також розширить можливості для проведення операцій із банківськими металами. Компанії зможуть купувати їх без обмежень, а також отримають право ввезення-вивезення через кордон. Сьогодні це дозволено тільки банкам.

Нагадаємо, завдяки системі BankID українці зможуть дистанційно відкривати рахунки у банках. 

Раніше повідомлялося, що БМ Банк позбувся ліцензії НБУ.

загрузка...