Насильство в дитсадку: в Одесі звільнили виховательку, яка годувала дітей до блювоти

355
Насильство в дитсадку: в Одесі звільнили виховательку, яка годувала дітей до блювоти - today.ua

В одеському дитячому садку №78 виховательку ясельної групи звинуватили в жорстокому поводженні з дітьми. Обурені батьки звернулися на «гарячу лінію» мера із заявою, що вихователька насильно годує малюків, навіть коли вони не хочуть їсти.

За словами батьків, вихователька Степанова Віра Миколаївна регулярно кричала, била і насильно годувала до блювоти їх дітей. Скарги з боку батьків завідуюча ігнорувала. Після звернення в місцевий департамент освіти виховательку-садистку звільнили.

“У дитсадок була спрямована перевірка департаменту. З’ясувалося, що скарги батьків відповідають дійсності. Тому, за результатами перевірки, виховательку звільнили за жорстоке поводження з дітьми. І тепер ми будемо ретельніше контролювати працівників дитячого садка”, – розповіла глава департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Деякі батьки вважають, що необхідно скласти петицію за обов’язкову установку відео та аудіо спостереження в освітніх установах. Адже випадків жорстокого поводження з дітьми стає все більше.

Нагадаємо, в одному з дитсадків Дніпра 3-річна дівчинка отримала травму ока через недбалість виховательки.

Раніше повідомлялося, що в Херсоні мати одного із школярів побила вчительку-пенсіонерку.

загрузка...