Найкращі породи котів для кожного знака зодіаку

Кожен обирає собі домашнього улюбленця, керуючись не тільки своїм смаком, але й інтуїцією. Велику роль у цьому питанні також відіграє астрологічна сумісність, яка існує між домашніми тваринами і людьми. Знаючи, яка порода кішок сумісна з вашим знаком Зодіаку, вам стане легше вибрати із сотні порід.

Найкращі породи котів для кожного знака зодіаку  - today.ua

З енергійними, активними Овнами відмінно уживеться сибірська кішка: грайлива, весела, обожнює ігри та розваги.

Люди під знаком Зодіаку Тельці краще сприймають навколишній світ через тактильні відчуття. Тому їм під стать будуть кішки породи лаперм. Вони дуже ніжні, турботливі та люблять "знайомитися" з предметами та людьми лапами.

Комунікабельним Близнюкам постійно з кимось хочеться поговорити, і гарним співрозмовником для них може стати сіамська кішка. Вони з господарем будуть чудово розуміти один одного та спілкуватися "своєю" мовою.

Найкращі породи котів для кожного знака зодіаку

Відмінним вибором для Раків буде активна кішечка сомалі. Але вона вміє не тільки пустувати, а й може полежати на колінах у господаря, муркочучи для нього «колискову».

Леву під стать буде абіссінська кішка. Вони чудово уживуться один з одним і будуть розуміти один одного з півслова. Обидва люблять отримувати компліменти і вони збиратимуть їх від усіх оточуючих.

Скромним і сором'язливим Дівам підійдуть персидські кішки. Вони дуже чемно поводяться перед гостями, ніколи не шиплять на чужих і з часом показують себе як віддані друзі.

Найкращі породи котів для кожного знака зодіаку

Терезам, які не переносять самотності, кішка породи регдолл нудьгувати не дасть ні на хвилину. Вони будуть тішити господаря своїми забавами і не відійдуть від нього ні на крок. Завдяки досить високому інтелекту, ця порода піддається дресируванню.

Цілеспрямованим Скорпіонам, які точно знають, чого хочуть від життя, за темпераментом підійде російська блакитна кішка. Іноді представники цієї породи можуть вередувати, але за їх ласкавий характер злитися на них неможливо.

Стрільці легко подружаться з кішкою сфінксом. Ці тварини з виду далеко не милі, але ті, хто з ними спілкувався, підтвердять, що сфінкси мають лагідний характер і дуже віддані. А Стрільцям сподобається ще й їх веселий норов і грайливість.

Для Козерогів на першому плані стоять інтереси сім'ї. Тому невід'ємною частиною їхнього життя може стати кішка породи корат. Це дуже "сімейна" домашня тварина. Корати дуже люблять «поговорити». Одна і та ж кішка може тихенько мугикати і буквально через хвилину голосно ревти, чому не варто дивуватися.

Найкращі породи котів для кожного знака зодіаку

Для знака Зодіаку Водолій найбільше підійде бірманська кішка. Вона готова прийти на допомогу своєму хазяїнові, але чужих людей уникає. Любить тишу, як і її господар.

Рибам підійдуть рагамаффіни — кішки рідкісної породи. Вони дуже віддані своєму господареві, і поки він буде займатися своїми справами, ці пухнастики будуть із задоволенням лежати поруч і муркотіти.

Раніше повідомлялося, які породи собак підходять для кожного знака зодіаку.

ДЖЕРЕЛОmixnews.lv