“Надія на мир, справедливість і стабільність“: Янукович неочікувано підтримав Зеленського

Віктор Янукович, експрезидент України, який під час Революції Гідності втік у російський Ростов-на-Дону, звернувся до колишніх співвітчизників з приводу шостої річниці трагічних подій на Майдані. Звернення Януковича опублікував на своїй сторінці в Facebook його адвокат Віталій Сердюк.

“Надія на мир, справедливість і стабільність“: Янукович неочікувано підтримав Зеленського - today.ua

"Масові вбивства в центрі Києва стали кульмінацією боротьби за "світле" майбутнє України. Для когось ці протести були "революцією", але для більшості народу обернулися страшною трагедією, що відкриває чорну сторінку історії України", - заявив колишній президент-втікач.

При цьому п'ятого президента України Петра Порошенко і попередню владу Янукович назвав "купкою злочинців".

Крім того, на його думку, через шість років Майдан "продовжує розділяти нашу країну".

"Порошенко і його спільники робили все для того, щоб підігрівати і поглиблювати поділ нашої держави. Українці, які були не згодні з державним переворотом 2014 року, виявилися чужими у власній країні", - впевнений колишній глава держави.

При цьому чинному президенту України Володимиру Зеленському Янукович висловив підтримку, заявивши, що з ним "є надія на мир і стабільність".

"Перші кроки В. Зеленського дають надію на мир, справедливість і встановлення стабільності в країні", - зазначив Янукович.

“Надія на мир, справедливість і стабільність“: Янукович неочікувано підтримав Зеленського

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у колишнього президента-втікача Віктора Януковича майже два роки тому народився син Григорій.