НАБУ почало перевірку на достовірність декларації Геращенко

3251
НАБУ почало перевірку на достовірність декларації Геращенко - today.ua
Фото:Цензор.НЕТ

Національне антикорупційне бюро України почало досудове розслідування за фактом можливого недостовірного декларування першого віце-спікера Верховної Ради України Ірини Геращенко. Про це повідомляє керівник онлайн-видання Insider Олексій Тамразов на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що розслідування було розпочате на підставі його заяви від 1 жовтня 2018 року.

Так, НАБУ розслідує кримінальний злочин, передбачений ст. 366-1 КК (недостовірне декларування). До цього, за словами Тамразова, НАБУ проводило “інформаційно-аналітичну роботу”.

Журналіст зазначив, що у квітні 2017 року він написав про недостовірну вартість авто в декларації Геращенко.

“Фактична вартість придбання за договором купівлі-продажу Lexus rx200t- не співпадала майже на 1 млн грн з відображеною декларацією. В травні 2017 я подав заяву з копією реального договору купівлі продажу в НАЗК. НАЗК повідомило, що врахує при перевірці”, – зазначив він.

За словами журналіста, що Нацагентство щодо запобігання корупції перевірило декларації Ірини Геращенко, але знайшло в них тільки дрібні порушення.

“Як не дивно, але в вересні 2018 НАЗК перевірило декларації Геращенко, та знайшло дрібні порушення, що не тягнуть на відповідальність. Ні, недостовірну вартість автомобіля Lexus rx200t там не виявили”, – додав він.

Тамразов очікує, що розслідування НАБУ “поставить крапку” у цьому питанні.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) знайшло помилки у всіх поданих деклараціях кандидатів у президенти.

загрузка...