З понеділка, 1 квітня, продовжилися активні роботи з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ
Наразі підрядні організації проводять відповідні роботи на ділянці Луганської області, які провели підготовчі роботи для будівництва рокадних доріг, проводиться улаштування загороджень та протитранспортних ровів. На ділянці відділу прикордонної служби «Лозно-Олександрівка» улаштовано 6,3 км загороджень із спіралі типу «Єгоза» та улаштовано понад 13 кілометрів протитанкового рову.
На ділянці Золочівського району Харківської області проводяться роботи з обладнання системи відеоспостереження та контролю, прокладання переходів через складні або нестандартні ділянки місцевості тощо.
Окрім того, проводяться роботи з реконструкції, будівництва та облаштування об’єктів у Чернігівській області та розробляється проектно-кошторисна документація щодо інженерно-технічного облаштування державного кордону у межах Сумської області.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Зазначимо, кінцевим терміном реалізації створення на українсько-російській ділянці системи «інтелектуального кордону» є 2021 рік. На 2019 рік передбачено виділення з бюджету 400 млн. грн. За ці кошти заплановано розгорнути 5 комплексів відеоконтролю та сигналізації, улаштувати 50 кілометрів протитранспортних ровів, 9,5 км сітчастої огорожі, 47,9 км загороджень із спіралі типу «Єгоза», прокласти 65,8 км рокадної дороги, обладнати 40 переходів рокадної дороги через яри тощо.
Впродовж 2015-2018 років на реалізацію обладнання кордону було виділено 1,3 млрд грн. За ці кошти оснащено близько 33,8% протяжності українсько-російського кордону.
Нагадаємо, у грудні минулого року на Чернігівщині відкрили нове сучасне приміщення для прикордонного підрозділу, який контролюватиме 30 кілометрів вздовж державного кордону неподалік від Брянської області РФ.