На Миколаївщині з хабарем затримали директора БТІ

У вівторок, 5 березня, слідчі поліції, співробітники Служби безпеки затримали директора комунального підприємства "Вознесенське міжміське бюро технічної інвентаризації" після передачі неправомірної вигоди у розмірі 108 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікацій поліції Миколаївської області.

На Миколаївщині з хабарем затримали директора БТІ - today.ua

Посадовець вимагав та отримав хабар від підприємця за сприяння у наданні дозволів на встановлення у райцентрі рекламних конструкцій.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України "Про прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою". Покарання передбачає ув'язнення на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

На Миколаївщині з хабарем затримали директора БТІ

Директор комунального підприємства затриманий у порядку ст. 208 КПК України.

Зазначимо, офіційно директором Вознесенського БТІ, яке розташоване на вул. Соборності, 41, є Валерій Онча.

На Миколаївщині з хабарем затримали директора БТІ

Згідно з даними його декларації за 2017 рік, яка є відкритому доступі, нерухомості чоловік не має. Власницею будинку площею 70,4 кв. м. є його дружина Ірина. На неї також записана зімельна ділянка загальною площею 678 "квадратів".

Сам Валерій Онча володіє легковим автомобілем Mitsubishi Outlander 2005 року.

Інформація ж щодо грошових активів у банках та навіть заробітної плати у декларації відсутня.

Нагадаємо, на Вінничині посадовець міської ради отримав 5 років тюрми за вимагання 5 тисяч доларів за сприяння в оформленні документів на розміщення МАФу.

Також ми писали, що на Вінничині голова Козятинської районної ради вимагав 95 тисяч грн неправомірної вигоди від перевізників району за дозвіл пересуватися новою дорогою з Жежелівського кар’єру в місто Козятин.