На кордоні встановили паркан з колючого дроту: від кого захищаються прикордонники

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські прикордонники встановили спіральний дротяний паркан довжиною 7 тис. метрів на кордоні в Закарпатській області з метою посилення боротьби з контрабандою. Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

На кордоні встановили паркан з колючого дроту: від кого захищаються прикордонники - today.ua
Фото: ДПСУ

"Організатори злочинних груп, які займаються тютюновою контрабандою, кидають серйозні сили і ресурси, щоб "прорватися" через кордон з товаром, що приносить їм надприбутки. Вони використовують оптичні прилади, прилади нічного бачення, радіостанції, безпілотні літальні апарати, автомобільну техніку високої прохідності. А де не можуть подолати кордон технікою, організовують місцевих жителів, які одягаються в гідрокостюми і переправляються з товаром річкою, або ж долають важкоопрохідну гористу місцевість, споряджаючи караван кіньми", - розповіли у відомстві.

У Держприкордонслужбі додали, що новий паркан не згинається і не ламається. Крім того, прикордонники облаштовують й інші загородження, серед яких так звані "спотикачі", малопомітні перешкоди, тощо.

На кордоні встановили паркан з колючого дроту: від кого захищаються прикордонники

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Для стабілізації ситуації в регіоні, на найбільш вразливі напрямки прикордонники направили додаткові резерви відомства - підрозділи мобільного загону "ДОЗОР", прикордонні комендатури і кінологів з собаками, які максимально ущільнили держкордон.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, прикордонники викрили схему переправлення громадян до Росії транзитом через окуповану територію Криму.

Раніше повідомлялося, що українські прикордонники проводять додаткові співбесіди з громадянами Росії, які в’їжджають на територію України.

Головне