На Херсонщині вилучили з обігу 13,5 тис. літрів небезпечного для здоров'я алкоголю

Автор: Олексій Скубій

Оперативники управління захисту економіки Нацполіції припинили діяльність двох підпільних цехів по виготовленню фальсифікованої алкогольної продукції, які знаходилися у Херсоні. Одне з "виробництв" спеціалізувалося на виготовленні "горілки", а друге - на "елітних" напоях іноземних виробників. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонщини.

На Херсонщині вилучили з обігу 13,5 тис. літрів небезпечного для здоров'я алкоголю  - today.ua

Встановлено, що сурогат реалізовувався на території південного регіону. "Алкоголь" можна було придбати на складах його зберігання або ж у спосіб, зручний замовнику.

Під час проведення обшуків за місцем знаходження першого "цеху", правоохоронці вилучили майже 12 тисяч літрів спирту та готового до реалізації фальсифікованого алкоголю.

У іншому цеху місцевий мешканець організував своє виробництво у підвальному приміщенні житлового будинку, а фальсифікат реалізовував у себе вдома. У нього можна було придбати продукцію як "українських", так і "іноземних" торгівельних марок без акцизу. Покупці навіть робили замовлення за допомогою мессенджерів та соціальних мереж.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

За результатами обшуків, у винахідливого підприємця вилучили понад 1,5 тисячі літрів лікеро-горілчаної продукції різних торгівельних марок та спирту, а також компоненти для виготовлення «алкоголю» та обладнання.

Загалом правоохоронці вилучили із незаконного обігу та завадили потраплянню на споживчий ринок 13,4 тисячі літрів фальсифікованого алкоголю загальною вартістю майже 7 мільйонів гривень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За обома фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та 227 (Випуск або реалізація недоброякісної продукції) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Києві ділки виготовляли фальсифікований алкоголь під брендами всесвітньо відомих торгових марок на тваринній фермі та збували на території столиці та області.

Головне