На дорогах України впроваджують інноваційні технології

Автор: Міхєєнко Наталія

На дорогах України скоро з'явиться автономне освітлення на сонячних батареях. Експерти вважають, що це допоможе знизити кількість ДТП. Автомобільний портал Autonews.ua повідомляє, що дорожні служби вже активно будують фундаменти під опори для встановлення інноваційних ліхтарів.

На дорогах України впроваджують інноваційні технології - today.ua
Фото: autonews.ua

На сьогоднішній день «Укравтодор» вже визначив найбільш аварійні ділянки на дорогах Кіровоградської області. Саме там і з'явиться перше автономне освітлення. Також наголошується, що ліхтарі на сонячних батареях з'являться і на майданчиках габаритно-вагового контролю.

На думку експертів, ліхтарі, які живляться від сонячної енергії, дозволять істотно скоротити споживання електроенергії. Сонячні батареї дозволять висвітлювати проблемні ділянки доріг без додаткових витрат. Автономне освітлення на сонячних батареях суттєво допоможе знизити кількість ДТП.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За даними поліції, в Україні за I півріччя 2019 року було зареєстровано більше 73 тисяч ДТП.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Нагадаємо, в Україні також збираються змінити розмітку на пішохідних переходах і малювати її навскіс, а не паралельно вздовж проїжджої частини, як зараз. Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Лев Парцхаладзе вважає, що це допоможе знизити кількість ДТП за участю пішоходів.