“На чиєму боці президент?“: Притула жорстко звернувся до Зеленського

Відомий український телеведучий, шоумен, волонтер і член партії "Голос" Сергій Притула розкритикував президента України Володимира Зеленського за бездіяльність у справі Катерини Гандзюк. Свою думку з цього приводу Притула висловив в своєму блозі.

“На чиєму боці президент?“: Притула жорстко звернувся до Зеленського - today.ua

Він нагадав, що сьогодні, 4 листопада, виповнився рівно рік з дня смерті Катерини Гандзюк. Тим часом замовники її вбивства досі на свободі.

"Вони вільні. Так само, як вільно гуляють замовники десятків інших нападів та вбивств громадських активістів. Хто замовив Віталія Устименка та Дмитра Булаха? Хто вбив Миколу Бичка? Хто тричі намагався покалічити та вбити Сергія Стерненка? Тричі! На пацана напали тричі! Не в тюрмі навіть виконавці", - наголосив Питула.

Він зазначив, що при новій владі погрози в бік активістів нікуди не зникли.

"Київський хлопець Роман Ратушний вже місяць переховується, живе не вдома та без мобільного зв'язку, бо йому прямо погрожують і обіцяють вбити. Вбити за те, що він захищає київські зелені зони від незаконної забудови. Хлопець просто хоче, щоб кияни могли як і раніше кататись на лижах у Протасовому Яру, а не дивитись там на незаконну бидло-забудову. А у відповідь - переслідування. І мовчання. Мовчання поліції. Мовчання прокуратури. Та мовчання президента", - зазначив політик.

Притула зауважив, що зараз саме та мить - переконати усіх, на чиєму боці президент.

"Це не так просто, як в серіалі, але реально. Реально притягнути до відповідальності бандитів, маючи "100% свого прокурора", маючи керівництво СБУ з "кварталівським минулим" і міністра МВС на випробному терміні (коли доводити президенту відданість та ефективність, як не зараз)?!", - зазначив він.

Він також закликав президента України Володимира Зеленського передати керівництву фракції "Слуга народу" прислухатись і до маленьких фракцій.

"Так вже сталося, що у маленькій фракції "Голосу" зібрались не фотографи, тамади і КВНщики, а фахівці. І у них є багато напрацювань, як полегшити життя і українцям і, зрештою, вам, як президенту. Нехай навіть коли законопроекти авторства депутатів від "Голосу" стають законопроектами авторства депутатів від СН – нам не шкода, аби країні на користь. Скажіть "слугам" почути "Голос", - закликав Притула.

Він також вчергове наголосив на важливості рослідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

"І на завершення, приєднаюсь до тисяч голосів по всій Україні і запитаю у президента та керівників усіх силових відомств України: "ХТО ЗАМОВИВ КАТЮ ГАДЗЮК?", - додав Притула.

Нагадаємо, раніше Віктор Гандзюк, батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк, розповів, що він мав зустріч із президентом Володимиром Зеленським.