На березневі свята “Укрзалізниця“ перевезе півмільйона пасажирів

Автор: Олексій Скубій

Під час святкових вихідних, які триватимуть з 7 по 10 березня, в країні курсуватиме близько 120 пар поїздів, які перевезуть більше 500 тис. пасажирів у далекому сполученні. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниця".

На березневі свята “Укрзалізниця“ перевезе півмільйона пасажирів - today.ua

За час "святкової міграції" найбільше подорожуючих вирушить на Захід та Південь країни.

На ці дня перевізник запропонував пасажирам 160 тисяс місць до західної України та у зворотньому напрямку, понад 130 тисяч місць на південь та назад, 50 тисяч місць "заброньовано" за "донецьким" та 40 тисяч місць приготувала УЗ у харківському напрямках. Ще 120 тисяч місць залишилося на інші "маршрути".

На березневі свята “Укрзалізниця“ перевезе півмільйона пасажирів

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Аби задовольнити потребу в перевезеннях під час вихідних з нагоди Міжнародного жіночого дня, "Укрзалізниця" призначила два десятки додаткових поїздів у найбільш популярних напрямках, серед яких Київ-Львів, Київ-Ковель, Київ-Ужгород, Київ-Чернівці, Київ-Дніпро, Київ-Одеса тощо.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" поділилася даними за підсумками минулого року про найбільш завантажені українські поїзди, а також вокзали з урахуванням кількості пасажирів поїздів далекого прямування. Скажімо, Центральний залізничний вокзал у столиці в 2018 році обслужив 23,4 млн пасажирів у дальньому сполученні. А ось найбільш завантаженим рухомим складом виявився № 45/46 Ужгород – Лисичанськ, який в цілому перевіз 1 267 627 осіб.