Міністерство внутрішніх справ пропонує переглянути алгоритм дій поліцейських під час реагування на повідомлення про мінування. Зокрема, після реєстрації подібних повідомлень, спочатку оперативниками кіберполіції здійснюватиметься перевірка на "фейковість". Про це повідомляє прес-служба МВС.
Національна поліція все частіше отримує повідомлення про "мінування" різних об’єктів, на які доволиться оперативно реагувати. На час перевірки інформації блокується діяльність закладів, через що громадяни зазнають незручностей, а підприємства потерпають від збитків.
Тому МВС ініціює зміни до Кримінального Кодексу для посилення відповідальності за хибні повідомлення. У ряді випадків правоохоронці пропонують збільшити термін кримінальної відповідальності та обмеження волі на строк більше шести років, а також передбачити додатково конфіскацію майна за скоєння завідомо неправдивих злочинів.
За словами директора Департаменту комунікації МВС України Артема Шевченка, найчастіше повідомлення про мінування надходять від ботів із Росії та з непідконтрольних територій на сході України, які за допомогою IP-телефонів та Інтернету розсилають анонімні повідомлення.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Як повідомляв Today.uа, у Києві в останній день прийому документів від кандидатів замінували ЦВК.