МВФ запевнив, що продовжить співпрацю з Україною в умовах воєнного стану

Постійний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Йоста Люнгман заявив, що Фонд продовжить надавати підтримку Україні, незважаючи на введення воєнного стану в областях країни, що межують з Росією та Придністров'ям.

МВФ запевнив, що продовжить співпрацю з Україною в умовах воєнного стану - today.ua
Фото: capital.ua

"Ми спостерігаємо за останніми подіями, включаючи введення воєнного стану, і сподіваємося на невідкладну деескалацію поточної ситуації із захопленням двох українських катерів і буксира на підході до Керченської протоки", - сказав Йоста Люнгман.

При цьому Люнгман підкреслив, що "у МВФ немає формальних юридичних обмежень, які могли б помішати продовженню співпраці в подібних умовах. Фонд раніше вів співпрацю з рядом держав, де розгорталися військові конфлікти".

Як повідомляли раніше Today.ua, вже у грудні Україна має намір отримати ще один транш МВФ, який допоможе стабілізувати курс гривні, а також розрахуватися з колишніми боргами МВФ і залучити зарубіжних інвесторів. За оцінкою Національного банку України, це може бути 1,5-1,9 млрд доларів, які поповнять резерви.

ДЖЕРЕЛОdw.com