“Моя перша леді“: Зеленський поділився зворушливим фото з дружиною

Президент Володимир Зеленський опублікував на своїй офіційній Facebook-сторінці ніжний знімок зі своєю дружиною Оленою, супроводивши його зворушливим підписом. Фото зроблено під час святкування Дня Незалежності. На першій леді вдягнена довга червона сукня-вишиванка, а на ногах світлі туфлі-човники на підборах. У кадрі Володимир Зеленський йде в супроводі своєї дружини, колег і охорони.

“Моя перша леді“: Зеленський поділився зворушливим фото з дружиною - today.ua

"Моя перша леді в червоному! (My First Lady in red!)", - підписав фото президент.

“Моя перша леді“: Зеленський поділився зворушливим фото з дружиною

У коментарях до публікації українці висловили своє захоплення образом першої леді. Вони зазначили, що Олена Зеленська з президентом дуже гармонійна пара.

"Як приємно дивитися. На молодих, енергійних - красиве покоління!",  "Ви чудова пара і наш подарунок долі! Будьте щасливі!", "Нашій першій леді здоров'я і терпіння", "Ви - суперова пара! Ми віримо вам, Володю!", "Неймовірно красиві наша перша леді і президент", - написали коментатори.

Нагадаємо, на урочистій частині святкування Дня Незалежності Олена Зеленська з’явилася на публіці в досить стриманому образі — скромній білій сукні міді і класичних туфлях-човниках. Перша леді підтримала загальну кольористику свята, витриману в білих і жовто-блакитних тонах.

“Моя перша леді“: Зеленський поділився зворушливим фото з дружиною

Раніше повідомлялося, що дружина екс-президента Марина Порошенко порушила дрес-код, про який йшлось у запрошенні на офіційний прийом до Володимира та Олени Зеленських в Маріїнський палац.