Монатік вперше розповів історію знайомства з дружиною

467
Монатік вперше розповів історію знайомства з дружиною - today.ua

Відомий український співак і танцюрист Діма Монатік не ділиться подробицями свого особистого життя в соцмережах. Однак в останньому випуску шоу “Слава+” артист вперше розповів історію знайомства зі своєю дружиною Іриною і пояснив, чому приховує сім’ю від громадськості.

Подружжя офіційно одружені 4 роки, однак разом вже набагато довше. Ірина Демічева є директором співака і матір’ю їх двох синів. За словами Монатіка, коли він вперше побачив свою майбутню дружину, йому здалося, що вже десь її зустрічав. Музикант думав, що буде шукати її вічність, а знайшов у ній все життя.

“Ми двоє з Луцька. Тільки познайомилися ми в Києві, коли я переїхав через кілька місяців. Я взагалі йшов на зустріч з подругою Кариною, нашою спільною подругою, сьогодні хрещеною нашої першої дитини. Завдяки їй відбулося знайомство”, – поділився співак.

За словами артиста, майбутня дружина полюбила його безкорисливо, коли він був нікому невідомим хлопцем. Монатік вдячний Ірині за віру в нього і вважає, що жіноча підтримка – головний ключ до успіху чоловіка.

“Я щиро вважаю, що мені дуже пощастило. Враховуючи те, з ким вона починала свої щирі стосунки, абсолютно безкорисливі, і куди ми разом прийшли. Це дуже великий шлях. Це набагато більше, ніж любов. Це мій найкращий друг. Я завжди, як і в першу нашу ніч, можу з нею розмовляти годинами про все на світі. Це муза, це мотиватор, це прекрасна жінка, яку любить камера, але вона не любить її”, – розповів Діма Монатік.

Артист підкреслив, що він оберігає сім’ю як найсокровенніше, що у нього є, і тому ніколи не ділиться потаємними подробицями свого особистого життя.

“Я щиро вважаю, що шоу – це шоу. Сім’я – це заради сім’ї. Робити сім’ю частиною шоу я б ніколи не хотів. Тільки якщо вони самі цього не захочуть”, – каже Монатік.

Today.ua повідомляв, що Діма Монатік прокоментував скандал, який виник навколо “Євробачення” цього року.

загрузка...