Між Україною і Норвегією запрацює пряме авіасполучення

230
Між Україною і Норвегією запрацює пряме авіасполучення - today.ua
Фото: pixabay

У вівторок, 21 травня, авіакомпанія “Скандинавські авіалінії” опублікувала рішення щодо започаткування у жовтні 2019 року прямого авіарейсу Київ-Осло. Про це заявив посол України в Норвегії В’ячеслав Яцюк.

Український дипломат переконаний, що започаткування прямого авіасполучення між країнами дозволить норвежцям швидше відкрити для себе Україну як одну з найцікавіших для туризму країн Європи, а українські туристи зможуть оцінити чарівну красу країни вікінгів і фіордів.

“Безперечно, що успіху майбутнього авіарейсу Київ-Осло сприятиме безвізовий режим між Україною та Норвегією”, – відзначив Вячеслав Яцюк.

Посол висловив окрему вдячність керівництву авіакомпанії SAS та компанії-оператора цивільних аеропортів Норвегії Avinor за використання у назві авіарейсу український правопис столиці України латиницею – Kyiv.

Польоти авіакомпанії “Скандинавські авіалінії” за маршрутом Київ-Осло виконуватимуться щовівторка, щочетверга та щосуботи, починаючи з 26 жовтня.

Нагадаємо, Норвегія інвестує в альтернативну енергетику України близько 400 мільйонів доларів. На ці гроші буде збудовано 64 вітрових електричних установок загальною потужністю близько 250 мегават.

Також ми писали про те, що Норвегія входить у першу десятку найбезпечніших країн світу. Однак водночас вона є й однією з найдорожчих країн.

загрузка...