Місячний посівний календар на червень: коли краще висаджувати розсаду, щоб отримати гарний врожай

Автор: Лобанова Єлизавета

Червень в Україні прогнозується досить холодний і дощовий, тому садівники і городники вже зараз переживають за майбутній урожай. Незважаючи на примхи погоди, ніхто не скасовує посівні роботи, а щоб праця отримала щедру винагороду у вигляді гарного врожаю, потрібно знати, коли і що садити, поливати й удобрювати. У цій справі помічником стане посівний календар.

Місячний посівний календар на червень: коли краще висаджувати розсаду, щоб отримати гарний врожай  - today.ua

Цикли місяця впливають на рослини, їх ріст і родючість. На початку червня можна висаджувати у відкритий грунт розсаду помідорів, огірків, кабачків, капусти, кавунів і динь. Давайте дізнаємося, які дні найбільш сприятливі для проведення польових робіт, а коли краще зайнятися чимось іншим.

Місячний календар городника на червень 2020

1 червня – у перший день червня сприятливо висаджувати в землю білокачанну капусту, броколі, баклажани, шпинат, салат, бобові, огірки, кукурудзу та картоплю. Також можна садити квіти, плодові дерева і чагарники.

2 червня – цей день менш сприятливий, ніж попередній, але якщо посадити капусту, перець, баклажани, салат, бобові, огірки або кукурудзу, то при хороших умовах, врожай буде непоганий. Займіться також квітами та плодовими деревами.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

3 червня – саме час висаджувати в землю розсаду квітів. А ось займатися обрізанням, розмноженням рослин діленням кореневищ і бульб сьогодні не слід.

4 червня – не варто займатися обрізанням і розмноженням рослин.

5 червня – роботу в городі і саду в цей день краще відкласти до завтра.

6 червня – сьогодні варто пересаджувати, обробляти проти хвороб і шкідників рослини, знищувати бур'яни. Можете зайнятися посадкою плодових дерев, обрізанням полуниці і стрижкою газону.

7 червня – вдалий день для висаджування розсади і прополки бур'янів. Можете садити всі квіти, окрім однорічних, чагарники, робити обрізання, пересадку рослин, обробляти сад від шкідників.

8 червня – непоганий день для посіву салату, редиски, часнику і коренеплодів, а також підживлення рослин органікою.

9 червня – можна обрізати і прищипувати чагарники і дерева, скошувати бур'яни, а від посівів, поливів та внесення добрив краще відмовитися.

10 червня – сприятливий день для формування огіркової батоги і кущів томатів, щеплення, проріджування і прополки.Місячний посівний календар на червень: коли краще висаджувати розсаду, щоб отримати гарний врожай

11 червня – в цей день можна обрізати і прищипувати чагарники і дерева, скошувати бур'яни.

12 червня – сприятливий день для висаджування в землю всіх садових і городніх культур, особливо квітів, винограду і чагарників.

13 червня – не самий сприятливий день для посадки та догляду за рослинами.

14 червня – рекомендується утриматися від посівів і посадок, пікірування, пересаджування, вкорінення, пасинкування, поливу і внесення добрив.

15 червня – як і в попередні два дні від роботи на городі краще відмовитися.

16 червня – садити сьогодні нічого не варто, можна зайнятися поливом і підживити грунт.

17 червня – у цей день не варто пересаджувати рослини, а корисно буде, наприклад, посіяти зелень.

18 червня – хороший місячний день для посадки практично будь-яких культур і зелені. Сьогодні можете косити газон, займатися живцюванням і щепленням.

19 червня – несприятливий час для пересадки і пікірування рослин.

20 червня – несприятливий день для будь-яких садових робіт, адже з наближенням Молодика рослини особливо чутливі та вразливі.

21 червня – утримайтеся від роботи в саду і на городі.

22 червня – як і в попередній день, сьогодні ще не час займатися посадкою і поливом.

23 червня – сьогодні краще не займатися поділом кореневищ і бульб, всі інші роботи шкоди не принесуть.

24 червня – сприятливий день для посіву зелені, розпушування і оранки, обприскування отрутохімікатами, видалення сухих пагонів в саду, скошування бур'янів.

25 червня – в цей день краще утриматися від пересадки, поливу рослин та внесення добрив.

26 червня – сприятливий день для пасинкування помідорів, формування огіркових батогів, посіву зелені і трави на газоні, посадки суниці.

27 червня – гарний час для посадки однорічних квітів і троянд.

28 червня – можна саджати плодові дерева і чагарники, готувати грунт під пересадку полуниці, малини.

29 червня – сприятливий день для посіву листової гірчиці, салату, шпинату і зелені. В цей день поливають і розпушують сходи, садять квіти, укорінюють живці.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

30 червня – можете сміливо садити декоративні чагарники, троянди та інші квіти, прищеплювати плодові дерева, обробляти рослини від шкідників і хвороб.

Раніше повідомлялося, який місяць літа за прогнозом синоптиків буде найспекотнішим.

Головне