Меркель не хоче, аби в Німеччині відновлювався призов

Автор: Осипенко Анна

Канцлерка ФРН Анґела Меркель заявила, що не хотіла б відновлення призову до Бундесверу і закликала партнерів у німецькому уряді та в ЄС досягати тих цілей, які вже поставлені.

Меркель не хоче, аби в Німеччині відновлювався призов - today.ua

Про це повідомляє Deutsche Welle.

«Я не хотіла би повертати призов», - заявила канцлерка.

Ідея щодо поновлення призову, який був скасований ще в 2011, була висунута у лавах Християнсько-демократичного союзу (ХДС). Проте Ангела Меркель, а також міністерка оборони Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen) і сестринська партія Християнсько-соціальний союз (ХСС) її не підтримують.

Популярні зараз

Військовий аналітик помітив цікаву деталь у новому відео Путіна: “Не може поворухнути руками“

Україна значно випередила Європу в затратах на оренду житла, - ЛУН

Також Меркель виступила проти плану Єврокомісії підвищити вимоги щодо скорочення викидів парникових газів у ЄС. Якщо раніше йшлося про скорочення до 2030 року рівня викидів парникових газів на 40 відсотків порівняно з 1990 роком, то нині єврокомісар з питань клімату та енергії Мігель Аріас Каньєте пропонує скорочення на 45 відсотків. Меркель пояснила, що вона «не дуже задоволена нині цими новими пропозиціями, оскільки багато країн-членів вже не можуть впоратися із тим, що вони обіцяли». На її думку, варто спершу досягти вже поставлених цілей.

Щодо США, Меркель зазначила, що пропозиції міністра закордонних справ ФРН щодо нової концепції взаємин із Вашингтоном значною мірою перегукується з її попередніми заявами щодо необхідності посилення спільної європейської позиції у питаннях безпеки, а також більшої відповідальності ФРН у питанні оборони.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, 24 серпня міністр закордонних справ Гайко Маас (Heiko Maas) оприлюднив концепцію нових відносин зі США як реакцію на політику адміністрації президента США Дональда Трампа. Пропозиція Мааса полягає в тому, що у відповідь на принцип «Америка передусім» варто дотримуватися принципу «Єдина Європа». У п'яти пунктах німецький міністр закликав більше інвестувати у європейську безпеку, проводити більш незалежну політику там, де США відмежовуються від світу, вибудовувати нові союзи з міжнародними партнерами, які сповідують такі ж цінності, та залишатися в діалозі з Вашингтоном.

Нагадаємо, що Німеччина проводить переговори з Азербайджаном щодо газового постачання.

Головне