Манікюр на карантині: секрети від нейл-експерта, про які ви точно не знали

На час карантину багато майстрів манікюру залишилися без роботи, бо салони краси закриті, а робити манікюр у майстра вдома через епідемію коронавіруса погодяться не всі. Дівчатам не варто турбуватися, так як зробити манікюр самостійно в домашніх умовах може зробити кожна, особливо, якщо знати деякі секрети. Нейл-експерт Любов Мартинова розповіла, як доглядати за руками в домашніх умовах і як часто потрібно робити собі манікюр.

Манікюр на карантині: секрети від нейл-експерта, про які ви точно не знали  - today.ua

Якщо ви носите на нігтях гель-лак, тоді оптимальний термін для цього покриття - 2-3 тижні. Якщо не знімати лак довше, ніж 3 тижні, то на нігтях почнуть з'являтися відколи, в які буде потрапляти бруд, волога, що загрожує розвитком серйозних захворювань, аж до появи різних видів грибка.

Нейл-експерт не рекомендує знімати гель-лак самостійно, інакше ви можете пошкодити нігтьову пластину. Якщо у вас немає можливості потрапити до майстра манікюру, як зараз на карантині, а з моменту останнього візиту минуло 4 і більше тижнів, то акуратно підпиляйте нігті пилочкою, але не намагайтеся відірвати покриття.

Манікюр на карантині: секрети від нейл-експерта, про які ви точно не знали

Щоб нігті під час карантину залишалися доглянутими, Любов Мартинова рекомендує регулярно користуватися кремами і маслами для рук, користуватися маслом для кутикули і обробляти нігті апельсиновою паличкою або пушером після вечірнього душу, коли руки розпарені. У побуті майстер манікюру рекомендує дівчатам користуватися рукавичками. Також вкрай важливо пити багато води і вітаміни для зміцнення нігтів.

Багато дівчат задаються питанням, чи потрібно давати нігтям відпочинок і робити перерву від гель-лаку. Експерт запевняє, що якщо нігті виглядають здоровими, не ламаються і не розшаровуються, то перерву можна не робити взагалі. Якщо ж нігті слабкі, то слід на 2-3 місяці іноді давати їм перепочити, щоб нігтьова пластина повністю оновилася. У цей період на нігті слід наносити лікувальні лаки і обов'язково масло для кутикули.

Раніше повідомлялося, який дизайн нігтів вийшов з моди в 2020 році і про який манікюр можна забути назавжди.

ДЖЕРЕЛОadme.ru