Магнітні бурі-2020: до чого слід готуватись у найближчі дні

Автор: Оксана Житнюк

Українців попереджають про магнітні бурі, які будуть спостерігатись в найближчі декілька днів. Зокрема, сьогодні і завтра, 14 та 15 січня, Землю накриє найсильніша буря першого місяця 2020 року.

Магнітні бурі-2020: до чого слід готуватись у найближчі дні - today.ua

Втім, хоча буря і розтягнеться на два дні, вплив Сонця в цей час буде невеликим, тому що сила магнітної бурі не досягне рівня G1.

Згідно з прогнозами, початок цього року не потривожить планету сонячною активністю. Навіть навпаки - січень буде напрочуд спокійним в геомагнитному сенсі, протягом місяця очікуються лише незначні геомагнітні коливання. Але все-таки експерти не радять зовсім розслаблятися, адже прогноз може і змінитись.

Поки що, за наявними прогнозами, невеликі магнітні сплески очікуються 14 і 15 січня, і протягом місяця серйозних магнітних бурь не передбачається.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, магнітні бурі можуть впливати на окремі органи організму людини. Перш за все "відчути" магнітні бурі можуть нервова система і серце, травна система, гормональний фон, печінка, нирки і т. д. Також в несприятливі дні може страждати самопочуття в цілому, без точкових впливів.

Нагадаємо, сьогодні, 14 січня, відзначають Старий Новий рік. В цей день є багато традицій та прикмет, які дадуть зрозуміти, яким буде наступний рік для людини.