Ляшко заявив, що в нього намагаються вкрасти перемогу на 208 окрузі: “Українці прийшли і проголосували не за гроші, а за Ляшка“

208-й виборчий округ на Чернігівщині – єдиний округ в Україні, на якому сьогодні, крім місцевої влади, обирали ще й депутата-мажоритарника до парламенту. Від цьогорічної весни, з моменту трагічної загибелі нардепа Валерія Давиденка, цей округ залишався без депутата. Тож коли оголосили вибори, Олег Ляшко подав свою кандидатуру.

Ляшко заявив, що в нього намагаються вкрасти перемогу на 208  окрузі: “Українці прийшли і проголосували не за гроші, а за Ляшка“ - today.ua

А сьогодні, відразу після завершення виборів, лідер радикалів привітав себе та своїх виборців із перемогою на виборах. Мовляв, екзит-поли дають йому упевнену перемогу.

"Дякую всім і кожному за перемогу на 208 окрузі. Це наша спільна перемога! Я повернувся", - написав Ляшко у себе в Facebook.

Ляшко заявив, що в нього намагаються вкрасти перемогу на 208  окрузі: “Українці прийшли і проголосували не за гроші, а за Ляшка“

Та вже за кілька хвилин стурбований кандидат до парламенту опублікував відеозверення із Бахмача, в якому звинуватив владу у спробах фальсифікувати вибори на його окрузі.

Ляшко заявив, що владою дана команда службі безпеки втрутитись у вибори та забрати  в нього перемогу. Він також каже, що владою були викинуті велетенські гроші за перемогу іншого кандидата. Але народ проголосував за Ляшка.

"Українці прийшли і проголосували не за гроші, а за Ляшка" – каже головний радикал України.

Він також звертається до президента Володимира Зеленського із закликом не повторювати сумний досвід Віктора Януковича, який полюбляв фальсифікації, а своїм особистим втручанням забезпечити об'єктивний і чесний підрахунок голосів на 208-у окрузі. В іншом випадку на шостого президента чекатиме доля четвертого.

"Володимире Олександровичу, із мого округу почнеться початок вашого кінця", - пригрозивЛяшко гаранту.


Нагадаємо, за декілька днів до виборів Олег Ляшко випустив кліп, де він у костюмі супергероя рятує світ.