"Нескромне питання: ви і інші депутати не хочете надати свої особняки у Конча Заспі хворим на ДЦП, не хочете пожертвувати мільйон доларів на лікування дітей зі своїх декларацій? Це було б більш корисно, ніж просто говорити про це", — заявив Саакашвілі.
На це Олег Ляшко поцікавився, чи не бажає його опонент поїхати на батьківщину, де проти нього порушили кримінальну справу.
Саакашвілі у відповідь заявив, що він "побудував дорогу в Одесі, на відміну від свого опонента, який балакає і нічого не будує". Після цього політики продовжували кричати один на одного протягом хвилини, незважаючи на спроби ведучого їх заспокоїти."А ви не хочете поїхати в рідну Грузію, де проти вас є вирок на шість років. Для того, щоб до рідного народу приїхати і виконувати закони Грузії?", — запитав Ляшко.
Далі Саакашвілі вигукував щось про майно народного депутата, однак його слова було складно розібрати, оскільки ведучий намагався заспокоїти політиків.
"А з грузинськими олігархами я розберуся паралельно", – додав глава партії "Рух Нових Сил". "Як ви розбиралися з політв'язнями, знає весь світ. Коли Ви проривали український кордон, чого ви зараз не врятуєте рідних грузинів. Чого ви в Грузію не їдете", – сказав Ляшко з посмішкою.https://youtu.be/0eTnKf0R9_o Нагадуємо, Верховний суд прийняв рішення зареєструвати кандидатів у народні депутати України від партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі на вибори у Верховну Раду, які відбудуться 21 липня. Today.ua повідомляв, що 23 червня ЦВК відмовилася реєструвати кандидатів у народні депутати від партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі, висунутих зазначеною політичною партією в одномандатних виборчих округах на позачергових парламентських виборах. Причиною відмови у ЦВК назвали порушення вимог статуту партії.