Lifecell запустив новий тариф з рекордно розширеними можливостями

Мобільний оператор Lifecell представив на ринку пакет з розширеною пропозицією можливостей і гарантованою ціною. Це і "посилена" кількість хвилин, і більший інтернет-трафік, а також обсяг для зберігання файлів, і безлімітне користування соцмережами.

Lifecell запустив новий тариф з рекордно розширеними можливостями - today.ua

Підключившись до пакету, ви відразу отримаєте півтори тисячі хвилин на всі номери по Україні або ж зможете вибрати опцію "безліміт в мережі Lifecell і 150 хвилин на інші номери".

Що стосується інтернет-трафіку, у вас буде 20 ГБ. Також зможете скористатися тою кількістю ГБ, яку використали раніше за 4 тижні.

Не забудьте про можливість необмежено знаходитися в соціальних мережах і задіяти 50 ГБ, щоб «тримати» файли в безпечному хмарному сховищі lifebox.

Вартість тарифного плану не буде змінюватися до кінця наступного року. А заплатити за нього доведеться 150 гривень в місяць.

Нагадаємо, один з найбільших мобільних операторів в Україні, також презентував самобутню послугу “Віртуальний номер BiP”. Новим додатком вже скористалися понад 1 млн користувачів. Йдеться про надання можливості в різних куточках світу придбати та користуватися українським номером телефону без SIM-карти.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua