“Київстар“ скасовує безлімітні тарифи

Керівництво компанії "Київстар" заявило, що хоче переглянути тарифну лінійку і прибрати з неї безлімітні пакети, а потім видалило таку інформацію зі свого сайту.

“Київстар“ скасовує безлімітні тарифи - today.ua

Так, голова "Київстар" Олександр Комаров розповів 14 березня у Києві під час першої зустрічі з українськими журналістами після його призначення на посаду наприкінці минулого року, про те, що варто переглянути тарифи мобільного оператора.

Тоді Комаров наголосив, що Kyivstar хоче запропонувати абоненту "той обсяг послуг, який він реально буде використовувати", адже "безліміт без урахування потреб абонента - це утопія з негативним результатом". При цьому Комаров відзначив, що споживачам доводиться оплачувати дата-трафік, який вони повністю не використовують.

При цьому голова "Київстару" нагадав про досвід Казахстану, де він кілька років керував місцевим підрозділом "Білайну" (обидва оператори підконтрольні материнської компанії Veon). Казахстанські мобільні оператори, на відміну від українських, обмежують обсяг включеного в пакети інтернет-трафіку. Як правило, обсяг становить 20-30 гігабайт на місяць.

Втім, саме у тамтешнього "Білайну" знайшовся єдиний тариф з безлімітним інтернетом "Більше за 7490", в якому абонплата за 4-тижневий період становить 7490 тенге. У перерахунку в українську валюту це становить 1058 грн.

У Kyivstar вартість безлімітних тарифів починається зі 150 грн - "Київстар 4G" для контрактної форми обслуговування. Також є пакет "Максимальний Безлім" з абонплатою 225 грн за 4 тижні користування.

Вартість українського мобільного інтернет-безліміту таким чином в рази менше, ніж казахстанського. І це при тому, що згідно з дослідженням Cable, ціна одного гігабайта стільникового трафіку в Казахстані становить 49 центів, а в Україні - 51 цент. Ці країни займають відповідно третє і четверте місця в рейтингу держав з найдешевшим мобільним інтернетом. На першому і другому місцях - Індія ($0,26) і Киргизстан ($0,27).

Варто зазначити, що Комаров не уточнив, коли і як саме зміниться підхід "Київстар" до безлімітних тарифів, однак чітко дав зрозуміти, що рано чи пізно це станеться.

Така інформація викликала неабиякий ажіотаж серед абонентів мобільного оператора, але згодом була видалена з сайту компанії.

Ось так виглядають результати пошуку у Google за запитом "Киевстар отменяет безлимитные тарифы".

“Київстар“ скасовує безлімітні тарифи

Але при переході на вказану сторінку, бачимо, що вона була видалена.

“Київстар“ скасовує безлімітні тарифи

Раніше повідомлялось, що користувачі обурені новою “фішкою” Київстар.

ДЖЕРЕЛОubr.ua
Субсидію отримати стане складніше: Кабмін посилив вимоги
Субсидія в Україні стає все менш доступною. Уряд посилює підходи до її призначенням. Так, у новому проекті постанови, затвердженому Кабміном, посилюют...
Астрологи назвали найтурботливіші знаки Зодіаку
Кожна людина здатна проявляти турботу і підтримку своїй близькій людині, і навіть перехожому, якого бачить уперше. Однак є п'ять знаків Зодіаку, у яки...
Дружина Комарова перехворіла на коронавірус і розповіла, як перенесла хворобу
Дружина Дмитра Комарова отримала чергову корону, ось тільки не розкішну прикрасу на голову, а вірусну інфекцію. Колишня королева краси Олександра Куче...
Пільговий проїзд: стало відомо, скільки поїздок будуть оплачувати українцям
В Україні хочуть монетизувати пільговий проїзд. Тобто, за проїзд пільговиків не будуть оптом розплачуватися з перевізниками з бюджету, а кожен пільгов...
Стало відомо, скільки українців отримують пенсії більше 70 тис. гривень
Стало відомо, скільки громадян України отримують найвищі пенсії. Їх виявилося трохи більше 3,5 тисяч людей. Пенсійний фонд опублікував дані про одержу...