”Київстар” розширює мережу домашнього інтернету в Україні

573
"Київстар" розширює мережу домашнього інтернету в Україні - today.ua

Один із найбільших українських операторів мобільного зв’язку “Київстар” анонсував план розвитку мережі домашнього інтернету. Від нового виду бізнесу компанія планує збільшити свій прибуток до 10%. Про це заявив президент “Київстар” Олександр Комаров.

“Наша мета – досягти 1 мільйона користувачів фіксованого інтернету на кінець 2019 року. І ми готові тільки з власних коштів щорічно інвестувати в такий розвиток сотні мільйонів гривень”, – заявив новий глава “Київстару”.

Керівник компанії зазначив, що “Київстару” також дуже цікаво займатися мобільними фінансовими послугами. Це – платежі, перекази, партнерство з банками та платіжними системами.

“Адже абонент, який користується мобільними фінансовими послугами, лояльніше, більше довіряє оператору. Ми це дуже добре бачимо на прикладі інших операторів групи VEON”, – додав Комаров.

У другому-четвертому кварталах 2018 року у мобільного оператора “Київстар” налічувалося 900 тис. абонентів фіксованого інтернету. А до цього кілька років число передплатників стаціонарного широкосмугового доступу коливалося в межах 800 тис. Зараз на ринку домашнього інтернету компанія займає другу позицію після “Укртелекому” (1,38 млн).

За словами топ-менеджера “Київстар”, інвестиції компанії в запуск 4G без урахування вартості ліцензій в 2018 році склали 3,1 млрд грн.

“Зараз ми тільки в середині циклу впровадження нових технологій, тому у майбутньому будемо підтримувати такі ж темпи зростання і навіть вище – до 20%”, – заявив Олександр Комаров.

Нагадаємо, абоненти “Київстар” масово скаржаться на закриття старих тарифів і переведення їх на більш дорогі нові.

Раніше повідомлялося, що “Київстар” штучно знижує швидкість інтернету на мобільних пристроях.

загрузка...