”Київстар” анонсував зміну тарифів для деяких абонентів

1885
"Київстар" анонсував зміну тарифів для деяких абонентів - today.ua

Один із найбільших українських мобільних операторів “Київстар” в період з 21 лютого по 15 квітня припиняє дію деяких національних та регіональних тарифів для абонентів передплаченої форми обслуговування. Про це повідомляється на сайті “Київстар”.

“Абоненти застарілих тарифних планів, яких стосуються ці зміни, будуть проінформовані щонайменше за 7 днів у SMS-повідомленні, при дзвінках на короткий номер 466, а також на сторінках з умовами їх тарифних планів у розділі “Архів тарифів”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, кожному абоненту буде запропонований альтернативний тарифний план із діючої лінійки з покращеними умови та більшим об’ємом послуг. Так, в діючих тарифних планах надається більше хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів України та для міжнародних дзвінків на деякі популярні напрямки, більше мегабайтів мобільного інтернет, більше додаткових послуг.

Користувачі “Київстар” матимуть можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг і, якщо він їм не підійде, зможуть обрати будь-який актуальний тарифний план та перейти на нові умови обслуговування. Навіть після автоматичного підключення запропонованого оператором тарифу, абонент може змінити його безкоштовно на будь-який інший з доступних.

Попередню хвилю закриття застарілих тарифів “Київстар” анонасував у період з 15 січня по 15 лютого 2019 року. Крім того, з 22 лютого припиняють дію такі інтернет-пакети: “Пошук”, “Спілкування”, “Розваги”, “Безлімітний Інтернет”, “Інтернет 1000”, “Вільний Інтернет”.

Своє рішення у компанії пояснюють тим, що діючі тарифні плани містять великі обсяги мегабайтів для використання послуги мобільного інтернету, тому попит на замовлення додаткових платних пакетів мегабайтів знижується.

Раніше повідомлялося, що мобільний оператор “Київстар” у рамках проекту «Пошук дітей» допоміг розшукати більше 130 дітей. 

загрузка...