Київ став епіцентром коронавіруса в Україні: оновлені дані МОЗ

Київ став лідером за кількістю хворих на коронавірус COVID-19. Станом на 23 березня, 29 випадків з 73 по країні зафіксовано саме в столиці. Ще 5 випадків підтверджено на території Київської області.

Київ став епіцентром коронавіруса в Україні: оновлені дані МОЗ - today.ua

За даними київського лабораторного центру МОЗ, з 24 зареєстрованих випадків, 22 людини привезли вірус з Франції, Німеччини, Австрії. Двоє людей були заражені в Україні: в Житомирі та в Києві.

За інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров'я України, за останню добу коронавірусом в Україні захворіло 26 людей. На другому місці після Києва за кількістю хворих знаходиться Чернівецька область - 25 випадків, на третьому – Івано-Франківська область - 5 випадків.

З сьогоднішнього дня в столиці обмежено проїзд громадським транспортом. Розвозити дозволено тільки співробітників екстрених служб, аптек і продуктових магазинів за спеціальними перепустками. Також заборонені прогулянки на дитячих майданчиках, а банкам дозволили не обслуговувати українців з високою температурою.

Киян з підозрою на коронавірус госпіталізують в інфекційне відділення Олександрівської лікарні, де їм проводять експрес-тести на коронавірус. З сьогоднішнього дня співробітники швидкої допомоги будуть виїжджати тільки на невідкладні випадки і не будуть проводити експрес-тести на наявність коронавіруса COVID-19 в домашніх умовах.

З 18 березня в Київській області було введено режим надзвичайної ситуації. За детальною інформацією з питань про коронавірус можна звертатися за номером 0456-31-00-46.

Раніше повідомлялося, що через активне поширення коронавіруса в Україні можуть закритися банківські установи.