Китайці побудують новий міст через Дніпро

Автор: Оксана Житнюк

Китайська компанія займеться будуванням нового мосту через річку Дніпро в Україні. Так, вчора, 21 жовтня, Державна агентство автомобільних доріг України та китайська компанія "Чайна Роуд Енд Бридж Корпорейшн" уклали Меморандум про співпрацю з метою реалізації проекту будівництва мостового переходу через річку Дніпро в Запоріжжі.

Китайці побудують новий міст через Дніпро - today.ua

В рамках цього меморандуму співпраця між Україною і Китаєм передбачає взаємодію в просуванні реалізації проекту будівництва моста через річку Дніпро у Запоріжжі, що в подальшому буде сприяти отриманню кредиту для його фінансування, обміну технічною інформацією, а також проведенню спільних заходів та інформуванню громадськості щодо співпраці двох сторін.

Очікується, що цей проект вирішить одну з основних транспортних проблем Запорізького регіону - відсутність надійних транспортних зв'язків між лівим і правим берегами річки Дніпро.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Слід зазначити, що китайська компанія China Road and Bridge Corporation є однією з чотирьох найбільших державних компаній в країні, які займаються будівництвом доріг, мостів, портів, залізниць, аеропортів, тунелів та муніципальної інфраструктури.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Нагадаємо, пішохідно-велосипедний міст, який знаходиться між Хрещатим парком та Володимирською гіркою ("міст Кличка") знову опинився у центрі скандалу.