Китайські компанії отримали чергову відмову у постачанні обладнання для 5G-мереж

Автор: Осипенко Анна

Австралія відмовила китайським компаніям Huawei і ZTE у постачанні обладнання для 5G-мереж. До цього часу роботу з компаніями припинили США і Великобританія.

Китайські компанії отримали чергову відмову у постачанні обладнання для 5G-мереж - today.ua

Про це повідомляє «Комерсант».

Уряд Австралії опублікував заяву, що стосувалась проблем безпеки під час проведення в країні 5G-мереж.

«Участь в цьому процесі постачальників телекомунікаційного обладнання, які з великою ймовірністю можуть отримувати неофіційні вказівки від іноземного уряду, що суперечать австралійському законодавству, може означати, що місцеві оператори не зможуть в достатній мірі захистити 5G-мережу від неправомірного доступу або втручання», - йдеться у заяві.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

У ній не фігурують назви компаній і країн, проте одразу стало зрозуміло, про кого йдеться. У той же день китайський виробник телекомунікаційного обладнання Huawei зробив повідомлення, що Австралія заборонила йому поставляти 5G-обладнання в країну. Теж саме стосувалось і ZTE.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Австралія стала вже третьою країною, що відмовляється від послуг цих компаній. Ще минулого року США почали кампанію проти цих виробників: американським урядовим установам заборонили купувати вироблене ними устаткування, а на американських військових базах перестали продавати смартфони Huawei і ZTE. Представники ФБР і ЦРУ порекомендували американцям не купувати смартфони цих виробників. Уряд США пояснює необхідність таких дій тим, що доступ до американських телекомунікаційних мереж отримують компанії, пов'язані з іноземними урядами.

Нагадаємо, що перші у світі блокчейн-облігації з’являться в Австралії.