Kyivstar, Lifecell і Vodafone вдалося уникнути штрафу від АМКУ

Найбільшим мобільним операторам Kyivstar, Lifecell і Vodafone вдалося уникнути штрафу від АМКУ. Виявляється, Антимонопольний комітет України закрив справу проти всіх трьох мобільних операторів (Київстар, Vodafone Україна і Lifecell), яку було порушено за фактами недобросовісної реклами.

Kyivstar, Lifecell і Vodafone вдалося уникнути штрафу від АМКУ  - today.ua

"Прийнято рішення про закриття справи у зв'язку з виконанням рекомендацій Антимонопольного комітету України в повному обсязі і у встановлені терміни", - повідомляється на сайті Антимонопольного комітету.

Нагадаємо, рішення про необхідність усунення порушень мобільними операторами Kyivstar, Lifecell і Vodafone були прийняті 11 і 12 грудня 2018 року.

Відомо, що в грудні 2018 року АМКУ розробив рекомендації, з якими компанії Kyivstar, Lifecell і Vodafone повинні були утриматися від вживання в рекламі формулювань, які не можуть бути підтверджені фактичними даними і можуть вводити в оману споживачів.

За словами Державного уповноваженого АМКУ Марії Процишен, в АМКУ визнали, що використання таких слів, як «найбільше покриття», «найбільша швидкість», «лідер» створюють у споживача реклами сприйняття першості і можуть вплинути на купівлю послуг.

Раніше Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію “Нова Пошта” на 40 тисяч гривень за розповсюдження в інтернеті неправдивої інформації щодо строків доставки товарів з США в Україну.