Коридори затемнень в 2020 році: названо найнебезпечніші періоди

Автор: Лобанова Єлизавета

У наступаючому 2020 році на українців чекає три коридори сонячних та місячних затемнень. Багато людей бояться цього природного явища, проте фахівці запевняють, що заздалегідь нервувати не потрібно, адже це будуть сприятливі періоди роботи над собою, що необхідно кожному.

Коридори затемнень в 2020 році: названо найнебезпечніші періоди - today.ua

Новий рік настане в так званому "коридорі" затемнень, який розпочнеться 26 грудня і закінчиться 10 січня. Затемнення – це дуже корисне явище, і щоб уникнути негативних наслідків – варто заздалегідь планувати свої справи. Від відряджень, перельотів і далеких поїздок у такі періоди краще відмовитися. За словами астрологів, дуже важливо дотримуватися правил безпеки і бути пильними під час затемнень. Знаючи точний час сонячних затемнень, в першу годину після кожної фази потрібно складати довгострокові бізнес-плани, і тоді велика ймовірність, що все збудеться.

Календар затемнень 2020

26 грудня о 7:18 (за Київським часом) відбудеться кільцеподібне сонячне затемнення, а 10 січня, о 21:21 - напівтіньове місячне затемнення. Людям, народженим з 23 грудня по 13 січня у цей період варто готуватися до серйозних змін у своєму житті.

Наступний коридор затемнень відбудеться з 5 червня до 5 липня, а найбільш знаковим днем стане 21 червня – день літнього сонцестояння. Літні затемнення, за словами астрологів, досить складний період для психологічного стану людей, особливо тих, хто чутливий до місячних ритмів.

Популярні зараз

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

Коридори затемнень в 2020 році: названо найнебезпечніші періоди

21 червня о 9:41 відбудеться кільцеподібне сонячне затемнення, яке за гарної погоди, зможуть побачити всі жителі України. Особливо сприятливим цей період стане для людей, народжених з 18 по 24 червня, з 20 по 26 вересня, з 19 по 25 грудня і з 18 по 24 березня. У них буде непоганий шанс змінити своє життя в бажаному напрямку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

30 квітня о 11:30 відбудеться ще одне напівтіньове місячне затемнення, а 14 грудня о 18:13 – повне сонячне затемнення. Тим, хто народився з 12 по 18 грудня, ці затемнення принесуть кардинальні зміни в 2021 році.

Раніше повідомлялося, як вберегтися від негативних наслідків майбутнього сонячного затемнення 26 грудня.