Коронавірус захоплює Україну: кількість заражених зросла до 14, двоє померли

Автор: Оксана Житнюк

Коронавірус все активніше поширюється країнами світу, і Україна не стала винятком. Так, на сьогодні в нашій країні зафіксовано вже 14 випадків зараження.

Коронавірус захоплює Україну: кількість заражених зросла до 14, двоє померли - today.ua

З 14 зафіксованих випадків два виявились летальними.

Українські ЗМІ повідомляють, що за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України було отримано 14 позитивних результатів на COVID-19. В Чернівецькій області зафіксовано 10 випадків зараження, в Житомирській - 1, в Київській - 1, у Києві - 2.

При цьому один новий випадок захворювання було виявлено у Київській області. Коронавірус діагностували у 44-річного чоловіка, який нещодавно повернувся з-за кордону.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Чернівецькій області від коронавірусу померла 33-річна жінка. Також зараженими виявились люди віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком 1 рік і 10 місяців та 6 місяців. Всі заражені є контактними особами раніше підтвердженого випадку.

Нагадаємо, раніше відомий український лікар Євген Комаровський розповів, від чого залежить “живучість” коронавірусу. Зокрема, за його словами, вчені з’ясували, що китайський коронавірус найдовше живе на пластиці і на нержавіючій сталі – саме на цих матеріалах його можна виявити в перші 2-3 дні.