Коронавірус в Україні: названо реальну кількість заражених

Автор: Оксана Житнюк

Коронавірус продовжує поширюватись по світу, однак в Україні піку захворюваності на COVID-19, можливо, вже і не буде. Про це заявив колишній головний державний санітарний лікар України Святослав Протас в коментарі українським журналістам.

Коронавірус в Україні: названо реальну кількість заражених - today.ua

Він наголосив, що станом на сьогоднішній день значна частина українців вже перехворіла.

"Я особисто переконаний в тому, що піку як такого у нас вже не буде, за винятком, можливо, осіннього періоду, якщо карантинні заходи будуть затягуватися і неадекватно плануватися", - наголосив експерт.

Крім того, за його словами, реальна кількості людей, які вже перехворіли на COVID-19, може бути в рази більшою, ніж нам здається. Лікар вважає, що в Україні вже близько 30-50 відсотків людей перехворіли.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

"Тобто значна частина населення вже має імунітет, але поки через відсутність тестування, вона знаходиться поза полем зору. Повторюся, коли перехворіють хоча б дві третини населення, імунітет стає стійким, вірус втрачає свої можливості, і він або адаптується, або зникає", - сказав він.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також експерт припустив, що COVID-19 може стати черговим сезонним захворюванням поряд з іншими штамами коронавірусу, які циркулюють щорічно, але не є настільки агресивними.

Нагадаємо, скоро українців почнуть масово перевіряти на коронавірус. Тест на COVID-19 буде безкоштовним, але пройти його зможуть тільки деякі категорії громадян.